Zdunek Premium Sp. z o.o.

Kontakt

Autoryzowany Serwis BMW i MINI Zdunek

 

Zdunek Premium Sp. z o.o.


al. Warszawska 117C

10-701 Olsztyn

 

Recepcja Salonu

Tel. 536 281 101

olsztyn@bmw-zdunek.pl

 

 

 

 

Salon Sprzedaży

pon - pt    8:00 - 18:00
sobota     9:00 - 15:00

Części i akcesoria
pon - pt    8:00 - 18:00
sobota     9:00 - 15:00

Serwis mechaniczny
pon - pt    8:00 - 18:00
sobota     9:00 - 15:00


DZIAŁ SPRZEDAŻY                                                                                                                 


 

Kierownik Działu Sprzedaży

Mariusz Pawłowski

 

Kom. 536 281 101

olsztyn@bmw-zdunek.pl


Doradcy ds. Sprzedaży

 

Maciej Grzegorczyk

 

Kom. 536 281 101

olsztyn@bmw-zdunek.pl

 

Artur Siwek

 

Kom. 536 281 101

olsztyn@bmw-zdunek.pl

 

DZIAŁ FINANSOWANIA I UBEZPIECZEŃ



Doradca ds. Finansowania i Ubezpieczeń

Agnieszka Idzik

 

Kom. 534 184 449

agnieszka.idzik@bmw-zdunek.pl


 

DZIAŁ SERWISU



Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

Karol Jankowski

 

karol.jankowski@bmw-zdunek.pl

 
Asystentka Serwisu

Anna Pas

 

Kom. 536 281 101

anna.pas@bmw-zdunek.pl

 
Doradcy Serwisowi
 

Damian Kiczor

 

Kom. 536 303 249

damian.kiczor@bmw-zdunek.pl

 

Łukasz Sawicki

 

Kom. 536 148 463

lukasz.sawicki@bmw-zdunek.pl

 
 

DZIAŁ BLACHARSKO - LAKIERNICZNY



Doradca Serwisowy

Tomasz Wróblewski

 

Kom. 530 521 038

tomasz.wroblewski@bmw-zdunek.pl

 
 

DZIAŁ CZĘŚCI I AKCESORIÓW



Doradcy ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów
 

Maciej Fiedorowicz

 

Kom. 534 148 455

maciej.fiedorowicz@bmw-zdunek.pl

 

Kamil Kowalski

 

Kom. 534 148 455

kamil.kowalski@bmw-zdunek.pl

 

Krzysztof Klemczak

 

Kom. 534 148 455

krzysztof.klemczak@bmw-zdunek.pl